Kontakta oss

Du är även välkommen att ringa oss på: 08-447 12 80.

Tack för ditt intresse i Delegia!

Sälj och marknad

Hans Östberg

VD
hans.ostberg@delegia.se
0733 81 45 93

Michael Westerberg


michael.westerberg@delegia.se
0733 40 40 88

Stefan Fredblad

CFO
stefan.fredblad@delegia.se
0733 40 40 80

Ulf Aspestedt


ulf.aspestedt@delegia.se
0709 29 77 12

Support och utbildning

Joakim Henningsson


joakim.henningsson@delegia.se
08-447 12 80

Petri Huila


support@delegia.se
08-447 12 80

Emma Österberg


support@delegia.se
08-447 12 80

Produktion och utveckling

Anna Hagman

(Tjänstledig)
anna.hagman@delegia.se
08 447 12 80

Daniel Torelm


daniel.torelm@delegia.se
0733 40 40 87

Staffan Vallin


staffan.vallin@delegia.se
0707 55 28 08

Joakim Henningsson


joakim.henningsson@delegia.se
0766 30 50 31

Hedvig Geigant

(Föräldraledig)
hedvig.geigant@delegia.se
0733 40 40 86

Hui Shi


hui.shi@delegia.se
08 447 12 80